گاز استیل البرز بهتر است یا برندهای دیگر؟

بنر گاز البرز

گاز استیل البرز بهتر است یا برندهای دیگر؟

اجاق گاز ها امروزه اصلی‌ترین ابزار آشپزخانه محسوب میشوند و علاوه بر کارایی مهم آنها یعنی پخت و پز، در زیبایی آشپزخانه نیز اهمیت بالایی دارند.
از دیگرسو با توجه به زندگی شهری و آپارتمانی، باید مد نظر داشت که دقت بالایی لازم است تا هم در زمینه ی کارکرد و هم هماهنگی با دکور،بهترین گزینه انتخاب نماییم.

همانگونه که گفتیم به دلیل ضرورت این ابزار در هر آشپزخانه‌ای و اهمیت آن، رفته رفته انواع و نام های مختلف اجاق گاز راهی بازار شدند.

این موضوع علاوه بر ایجاد حسن هایی مانند” بازار رقابتی و دامنه ی انتخاب بالا”،از دید آنکه قسمتی از این انواع و نام‌ها با هدف سود بیشتر و ارائه جنس با قیمت پایین، در ساخت اجاق گاز از ابزار بی‌کیفیت و کم کیفیت استفاده می‌کنند و همین موضوع باعث میشود که نیازمند وقت و دقت بیشتری برای خرید اجاق گاز مناسب باشیم.

پختگی در انحصار استیل البرز
یکی از مناسب ترین برندهای اجاق گاز بی‌شک گاز استیل البرز است و قطعا تمام شما با نام و اعتبار استیل البرز آشنا هستید ،ما در این مقاله به صورت کاملا حساب‌شده به سوالات شما جواب خواهیم داد و در انتها نیز شما میتوانید سوالات خود را بپرسید و در سریع ترین زمان پاسخ بگیرید.

گاز استیل البرز بهتر است یا برندهای دیگر؟

مزایای اجاق گاز استیل البرز

اجاق گاز های استیل البرز دارای مزیت های فراوانی است که در واقع فراوانی این مزیت ها به اندازه ای است که در این یادداشت تنها میتوانیم به برخی از مهم ترین‌ها به اختصار بپردازیم.

 • تنوع “جنس،رنگ،طرح”

  استیل البرز به عنوان یک تولید کننده ی حرفه ای در زمینه ی گازهای صفحه ای ،از نظر طرح و رنگ دارای دامنه ی تنوعی کم نظیری میباشد.
  اما بدون شک جنس بدنه ی گاز رومیزی از مهم ترین فاکتورهای یک اجاق گاز مناسب محسوب میشود.
  اگر شما پخت و پز نسبتا زیادی دارید بهتر آن است که از صفحه گاز استیل استفاده کنید، اگر برای شما زیبایی اهمیت بیشتری دارد و پخت و پز کمی دارید گزینه ی مناسب شما صفحه گاز شیشه ای است.
  و اگر هر دو فاکتور زیبایی و پخت و پز بالا مد نظر شماست بهتر است از گاز رومیزی سرامیکی استیل البرز استفاده کنید.

اجاق گاز های استیل البرز دارای هجده مدل استیل ،نوزده مدل شیشه ای و سه مدل سرامیکی است و این دقیقا همان دامنه ی تنوع کم نظیری است که از آن سخن گفتم.

 • مصرف انرژی

  در زندگی امروزه با توجه به نزدیک شدن به بحران انرژی و همینطور آلودگی های فروان و گذشته از این ها قیمت بالای انرژی، بهتر است از ابزاری استفاده شود که ضمن مصرف کم انرژی، راندمان بالایی داشته باشند.
  ذکر این نکته ضروری است که تمامی گازهای استیل البرز دارای گرید “A” انرژی و بهترین راندمان حرارتی هستند.

 • امنیت

  یکی از مهم ترین معیارهای اجاق گاز مناسب با توجه به آنکه ابزاری مرتبط با گاز است و اشتعال، امنیت است ،لازم به ذکر است که تمامی تولیدات استیل البرز در این زمینه از استانداردهای لازم برخوردارند و دارای کیفیتی مناسب هستند.
  ترموکوبل های صفحه گازهای استیل البرز دارای کیفیت و ایمنی بسیاربالایی هستند ،چرا که مانند دیگر اجزای آن از بهترین اجناس اروپایی تهیه شده اند.

 • کیفیت

  مقوله ی کیفیت یک موضوع کلی و مهم در زمینه ی خرید هر ابزاری مخصوصا ابزار اشتعال‌زا است در این بخش به اختصار به وضعیت کیفی اجاق گازهای استیل البرز میپردازیم.
  اولین نکته ی قابل ارائه این است که تمامی اجزای گاز استیل البرز از برند های مطرح اروپا تهیه میشوند و به وسیله ی متخصصین بسیار حرفه ای عملیات مونتاژ و ساخت انجام میشود.
  نکته ی دیگر در بعد کیفیت طراحی کارآمد و استاندارد است به عنوان مثال فاصله ی شعله ها با هم به گونه ای طراحی شده است که مصرف کننده بتواند به بهترین شکل از تمامی شعله ها همزمان استفاده کند و حتی مقدار حرارت و شعله نیز به متناسب ترین حالت طراحی و ایجاد شده است.
  در اجاق گازهای این برند، غالبا از سرشعله هایی منحنی استفاده شده که به بهترین شکل شعله را متمرکز میکنند و در مقابل حرارت و ضربه مقاومت بسیار بالایی دارند.
  رویه ی شیشه ای این اجاق گازها از یک شرکت ایتالیایی تهیه میشود و دارای کیفیت بالا و مقاومت در مقابل حرارت تا سیصد درجه است.

 •  قیمت مناسب

  با توجه به آنکه استیل البرز انواع و گونه های مختلفی از اجاق گاز را تولید و ارائه میکند، بدون شک از نظر مبلغ نیز دارای اجاق گاز هایی با قیمت خرید متفاوت و مناسب است و همین موضوع دست شما مشتری عزیز را در زمینه ی مبلغی که میخواهید هزینه کنید باز میگذارد.

 • واحد امور مشتریان

  یکی دیگر از مزایای استیل البرز همراهی در همه ی اوقات شبانه روز توسط واحد امور مشتریان است،یعنی شما هر لحظه که اراده کنید میتوانید از خدمات واحد امور مشتریان و مشاوره برای مناسب ترین خرید استفاده کنید.

پختگی در زمینه ی لوازم آشپزخانه

استیل البرز قدیمی ترین نام در زمینه ی تجهیزات آشپزخانه به خصوص گاز رومیزی است و البته این نام همواره با سابقه و اعتباری درخشان همراه بوده است و تکاپو در زمینه ی ارائه ی محصولات بهینه و مناسب تر همیشه در سر لوحه منشور استیل البرز قرار داشته است.
همین امر باعث شده است که استیل البرز در زمینه ی اجاق گاز به پختگی خاصی برسد مراد ما از پختگی ارائه ی طرح و کیفیت دقیق و پخته در زمینه ی پخت و پز است.

حرف آخر
شما میتوانید همین الان به سایت فروشگاه آشپزخانه استیل البرز مراجعه کنید و علاوه بر دیدن طرح ها و انواع مختلف اجاق گاز های استیل البرز مناسب ترین اجاق گاز را برای آشپزخانه ی خود انتخاب و خریداری کنید.

 

javad
ارسال دیدگاه